• Športová olympiáda

• Posledný školský týždeň sa v areáli našej školy uskutočnila školská športová olympiáda, v ktorej si zmerali svoje sily žiaci 1. až 9. ročníka v rôznych atletických aj netradičných disciplínach : beh, skok, hod, prekážková dráha, preskok cez švihadlo, vytrvalostný beh, sed-ľah, hod a chyť. Nálada bola výborná, prialo nám aj počasie. Ak keď nemohli všetci stáť na stupni víťazov, zvíťazili všetci tí, ktorí sa zapojili a zabojovali svojou chuťou súťažiť a zabaviť sa. Víťazi boli odmenení diplomom a tí najlepší športovci medailou. Medzi najlepších športovcov tejto olympiády patrí : Oktavián Tkáč, Boris Mydliar, Dávid Kotuľak, Kevin Kováč, Michael Želvys, Dušan Péter, Vincent Péter, Nikola Vankuličová, Ingrid Mostová, Vanesa Balogová, Kristína Andreová, Jennifer Horňáková, Natália Balogová, Alexandra Ščerbanovská, Kevin Mirga. Víťazom blahoželáme!

V závere olympiády prebehol 1. ročník futbalovej súťaže v „koníčkoch“. Zapojilo sa 14 žiakov našej školy. Prekvapil nás Ladislav Miker, ktorý svojim výkonom 179 koníčkov utvoril rekord našej školy. Tešíme sa na ďalší ročník tejto súťaže a veríme, že na budúci rok zabojuje ešte viac žiakov a rekord prekonajú. Víťaz získal kvalitnú futbalovú loptu, na ktorej môže trénovať.